Регистрация автора

В данный момент регистрация на портале совершается по приглашениям (invite-based system). Для получения приглашения просим вас направить запрос на электронную почту more@blogi-blogi.com, указав в теме письма «Запрос на регистрацию автора» или через форму регистрации авторов на сайте.

Форма регистрации  →

Портал от блогеров — для блогеров.

 

«НЕ ИМЕЙ СТО РУБЛЕЙ, А ИМЕЙ МАСК..ЛЕЙ»

ПАНЕ ТРАМП

Розумію, для Вас пане президете Donald J. Trump — це дуже велика втрата. Але, як кажуть на Росії: «не имей сто рублей, а имей сто друзей», від слова — «поиметь». Отож хочу повідомити, що на сьогодні в Україні багато симпатиків і друзів політичного курсу президента США. А також багато друзів! В цілому Україна, як мультикультурна, демократична країна займає приятельську позицію до всіх демократичних країн світу, котрі ведуть політику мирних ідеалів та цінностей.

Від себе особисто хочу засвідчити! Я також, як і більшість українців з демократичними поглядами засуджую позицію Росії, позбавити Вас пане Президенте такого високого титулу «#пітерського_козака. Натомість хочу запевнити, що моє надійне плече підтримки у Вас є. Від імені гуцульського народу, готовий запропонувати Вам почесне звання: «#гуцульського_козака» а також недорогу земельну ділянку під забудову дачі у моєму рідному мальовничому Космачі, що на Косівщині. Ви зможете приїжджати туди, коли захочете і жителі будуть завжди раді Вам!

Я особисто пригощатиму Вас та дружину Меланію, гуцульськими сирними кониками, бриндзою вурдою та гуслінкою з відбірного молока. Відвезу Вас карпатськими полонинами де народився дух української сили, краси та витримки, звідки потекла кров козацького роду, якому нема переводу. Разом «#поімеемо» тих хто відібрав у Вас титул і перекриємо кордон з Росією наглухо. Знайте. В Україні у Вас пане Трамп є справжні друзі і їх більше ста!

12.04.2018
#Роман_Реведжук

Поделиться
Автор

Українська блог-платформа для топ-юзерів українського сегменту Facebook. Завдання сайту — зібрати цікавих авторів, здатних створювати якісні та популярні матеріали. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Нет комментариев

Необходима регистрация на сайте.