Регистрация автора

В данный момент регистрация на портале совершается по приглашениям (invite-based system). Для получения приглашения просим вас направить запрос на электронную почту more@blogi-blogi.com, указав в теме письма «Запрос на регистрацию автора» или через форму регистрации авторов на сайте.

Форма регистрации  →

Портал от блогеров — для блогеров.

 

Ситуація в М’янмі : хто правий, а хто винний?

Ситуація в М'янмі : хто правий, а хто винний?

Інтернет та СМІ гудуть статтями про те, як на території М’янми буддисти влаштовують геноцид мусульманам.

М’янма — складний конгломерат народностей, які об’єднані загальною бірманською історією та державністю.

Мусульмани-рохінджа випадають із цієї системи, і саме в цьому наймовірніше є зерно конфлікту, через яке й помирають і мусульмани, і буддисти.

Процес вийшов з-під контролю ще в 2012 році. Тоді в червні та жовтні в збройних зіткненнях в Ракхайні між буддистами та мусульманами загинуло більше ста людей. За даними ООН, близько 5300 домів й культових споруд були знищені.

В штаті було впроваджено надзвичайний стан, але конфлікт вже не мав зворотньої дії. До весни 2013 року погроми змістилися з заходу країни в центр. А згодом і по всій М’янмі.

Здавалося, сталося те, чого найбільше остерігалася традиційна умма країни : незадоволення рохінджа екстраполірувалося на мусульман в цілому.

Але повернемося в 2017 рік. Тисячі вбитих мусульман та влада Чечні, яка погрожує війною усьому світу.

Цікаво, що Росія та її СМІ виступають різко проти дій муслімів, проти їх переселення на території М’янми, а Володимир Путін заявив, що мусульмани М’янми є бунтарями, отже, саме через це корінні народності й почали їх спочатку притісняти, а потім й вбивати.

Президент Чеченської Республіки, Рамзан Кадиров заявив, що готовий йти проти свого хазяїна, Володимира Путіна, якщо той й надалі буде підтримувати позицію буддистів.

Кадиров виразив свою солідарність з позицією президента Туреччини Ердогана, який планує поговоривши з владою інших країн відправити миротворчі групи до М’янми, тим самим домогтися миру між буддистами та ісламістами.

Цікаво все це ще й тому, що російська влада в своїй країні дозволила мусульманам все, і навіть більше, а десь у М’янмі вони засуджують це.

До всього цього, Олексій Навальний зробив заяву, яка стала відповіддю Кадирову на його відео-повідомлення до В. Путіна.

«Ми створили й щедро спонсуємо в окремо взятому об’єкті РФ екстремістський ісламський режим» — сказав Навальний.

Чечня ж у відкриту заявляє Росії та всьому світу, що буде в разі того, якщо будуть ігнорувати ситуацію у М’янмі.

«Заберіть руки від М’янми, від мусульман, приберіть руки від віри Аллаха! Від імені Рамзана Кадирова я хочу, щоб сотні мільйонів тих, хто говорить російською запам’ятали те, що я скажу. А інші мільярди нехай переведуть собі на свою мову. Валлахи! Стоячи перед лицем мечеті імені Ахмада Кадирова, я кажу. Якби була б наша воля, ми б відправили туди таку армію, початок якої стояв би близ стін цих нечестивців й дивилися б за тим, як ці боягузи рятуються втечею. А кінець у цією великої армії був би тут, у «Серця Чечні», – саме таку заяву зробив Джамбулат Умаров, міністр Чеченської республіки по національній політиці, зовнішніх зв’язкам, печаті та інформації на мітингу у місті Грозний.

Хочеться підкреслити, що не просто так усі ці слова Умарова. Але що буде, то буде. Залишається лише слідкувати за тим.

Поделиться
Автор

Українська блог-платформа для топ-юзерів українського сегменту Facebook. Завдання сайту — зібрати цікавих авторів, здатних створювати якісні та популярні матеріали. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Нет комментариев

Необходима регистрация на сайте.