Регистрация автора

В данный момент регистрация на портале совершается по приглашениям (invite-based system). Для получения приглашения просим вас направить запрос на электронную почту more@blogi-blogi.com, указав в теме письма «Запрос на регистрацию автора» или через форму регистрации авторов на сайте.

Форма регистрации  →

Портал от блогеров — для блогеров.

 

СКІЛЬКИ ПЛАТЯТЬ ПОРОХОБОТАМ

СКІЛЬКИ ПЛАТЯТЬ ПОРОХОБОТАМ

Видали зарплату #за_порохоботство.

Одразу поїхав вибирати авто. Приглянув собі з нового модельного ряду Lexus LS 500h кінця 2017 року випуску. Машинка дуже сподобалась, хоч і має певні недосконалості. Люди також недосконалі. Та разом з тим, авто на дорозі тримається впевнено. За рахунок гібрида вона дуже економна, можна вкластися в 11л/100км. Соточку набирає за 5.4 секунди. Індивідуальна кліматизація, дуже крута мультимедійна та аудіо система. Інер’єр та оздоблення ручної роботи під замовлення. Особливо сподобався проекторний екран, котрий дозволяє не відволікатися від дороги на дорожні знаки. Все знаходиться перед очима ніби на дорозі. 4 відеокамери, панорамно у 2D, повністю контролюють рух. При виїзді на розмітку чи узбічча, комп’ютер миттєво передає сигнал, який вібрацією керма попереджає про небезпеку. Приємне враження від гідромасажних подушок в сидіннях. І коштує недорого: 4 249 670 (чотири мільйони двісті сорок дев’ять тисяч шістсот сімдесят наших українських гривень). Дуже засмучений, бо не зміг сьогодні купити її через банальну причину. Як виявилось, не вистачає певної суми з моєї порохоботської зарплатні. Якихось пару копійок: 249 669 (двісті сорок дев’ять тисяч шістсот шістдесят дев’ять гривень). Друзі, я тут подумав, може давайте повіримо в силу фейсбука і зробимо мені #великодній_подарунок?

Я уже й вибрав інтер’єр салону і оздоблення. Пишу ці слова, серце стискає так, що мало не плачу. Думаю Ви мене зрозумієте. Ось моя карточка приват банку: 4149 6258 1369 5077 — хто скільки може. І не забудьте поширити цей допис. Чим скоріше назбираємо суму, як придбаю авто, то біцяю раз на день підвозити одного #зрадофіла та пригощати шоколадом. Ну і як завжди, час від часу буду публікувати цікаві історії про #ліворуціонерів котрі були #колоради. Я вірю, що Ви не дасте пропасти моїм сподіванням.
Слава Україні!
А шо у вас там #зрадофіли?

СКІЛЬКИ ПЛАТЯТЬ ПОРОХОБОТАМ

СКІЛЬКИ ПЛАТЯТЬ ПОРОХОБОТАМ

СКІЛЬКИ ПЛАТЯТЬ ПОРОХОБОТАМ

СКІЛЬКИ ПЛАТЯТЬ ПОРОХОБОТАМ

СКІЛЬКИ ПЛАТЯТЬ ПОРОХОБОТАМ

Поделиться
Автор

Українська блог-платформа для топ-юзерів українського сегменту Facebook. Завдання сайту — зібрати цікавих авторів, здатних створювати якісні та популярні матеріали. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Нет комментариев

Необходима регистрация на сайте.